הזדהה באמצעות

פייסבוק
גוגל
השאר ללא שם
תנועת ישראל שלי קמה מתוך הציבור הישראלי ובשבילו.
מאז שקמנו, שינינו את המציאות בשטח וברשתות החברתיות – מול גורמים המנסים לפגוע במדינת ישראל, מבית ומחוץ. עכשיו אנחנו צריכים אתכם איתנו – כדי להגדיל את הפעילויות שלנו, לשמור על המדינה ולהיות הבית שלכם לעשייה ציונית.
ישראל שלי- משנים ביחד את מציאות

תנועת 'ישראל שלי' קמה בשבילכם. יחד שינינו בשטח את המציאות במדינת ישראל.
כיום ארגוני השמאל מעצבים מדיניות באמצעות שליטה על סדר היום הציבורי והשפעה על דעת הקהל, תוך עבודה אפקטיבית מול גורמי ממשל בארץ ובעולם. הם פעולים בשדה המדיני, התקשורתי והדיגיטלי, והכל בתמיכת מאות מיליונים המגיעים ממשלות זרות.
אנחנו כאן כדי לשנות את המשוואה.


במשך השנים 'ישראל שלי' הייתה בכל נקודות המפתח של המחנה הלאומי. יחד איתכם פעלנו בסוגיות לאומיות ועמדנו לצד האזרח הקטן. שמרנו על ההתיישבות, עמדנו מאחורי החקלאים ותושבי הערים המעורבות, פעלנו נגד שחרור מחבלים ועצרנו פעילות של ארגונים פרו-פלסטיניים. הצלחנו לשנות את המציאות ללא משרות מנופחות ורכבי יוקרה - נטו עשייה.
עכשיו אנחנו צריכים אתכם.


הקמפיין הזה נועד בראש ובראשונה לייצר יחד איתכם קהילה פועלת, קהילה שותפה ופעילה בקבלת החלטות לאורך השנה. אנחנו נהיה הנציגים שלכם בחזית העשייה הציונית ברשת ובשטח, בכנסת ובממשלה. קמפיין הגיוס יאפשר לנו להגיע לתחומי פעילות נוספים, לייצר תוכן וקורסים להעמקת הידע, לסייע ליותר אנשים ולהיות הבית לעשייה ציונית בשביל כל אתגר שיגיע.


תנו לנו את הכח להמשיך את העשייה הציונית ולהיות הקול של האזרח בקצה.
לשמור על שטחי יהודה ושומרון ולדרוש ריבונות.
לעמוד מאחורי האזרח הקטן באירועים לאומיים, כאשר הוא עומד לבד.
להיאבק למען הערים המעורבות, הנגב והגליל, ולדרוש ממקבלי ההחלטות ליצור שינוי בשטח.
להילחם בעמותות האירופאיות הפועלות לטשטש את הזהות היהודית במדינה.

אנו יודעים לפעול לשינוי יחד עם מקבלי ההחלטות ואם צריך גם להפעיל עליהם לחץ. אנו יודעים לשנות את המציאות בשטח דרך עשייה פרלמנטרית והעלאת נושאים רלוונטיים לסדר היום. אנו יודעים לפעול ברשתות החברתיות ובתקשורת כדי לחשוף את הקהל בישראל למציאות הבעייתית - והכל ביחד- אתכם הציבור.
פועלים ביחד - משפיעים ביחד.

צור קשר

שלחו