הזדהה באמצעות

פייסבוק
גוגל
השאר ללא שם

כולנו איתן זאב

בתחילת חודש יולי הותקפו איתן וחבריו, בשעה שעיבדו את האדמה בשומרון, באזור שנקרא דורות עילית. בשטח פרטי, בבעלות יהודית, רשום בטאבו. איתן וחבריו, ששלושה מהם קטינים, מעבדים שם את הקרקע ברישיון ובחוזה.

המון ערבי מהכפר הסמוך הגיע וחסם את כביש הגישה היחיד שהיה לחקלאים היהודים, כשברקע כריזת המואזין משלהבת להפסיק את "גזל הקרקעות".

איתן וחבריו היו נצורים. לאחר ניסיון הידברות, נאלץ איתן לירות כדי להרתיע, ירי ממנו נפצע אחד הפורעים. האירוע נמשך, עם סלעים וקלשון, שהיה כפסע מראשו של אחד החקלאים. רק אחרי שהצליחו להיחלץ, פגשו החקלאים בכוח הצבאי שהוזעק. הם יצאו משם עם פציעות ראש מדממות.

לא הערבים שתקפו נלקחו לחקירת משטרה, אלא איתן וחבריו שנאלצו להגן על עצמם. הם עברו מעצרים וחקירות ונשקם האישי נלקח מהם. פרקליטות המדינה החליטה להגיש כתב אישום נגד איתן זאב, תחת סעיף 'חבלה חמורה בנסיבות מחמירות'.
זה סעיף שעלול לשלוח את איתן לכלא לשנים רבות, וזו רק תחילתה של המערכה המשפטית של איתן זאב, שעוד עלול להתמודד עם תביעות בהמשך הדרך.
-
עיניהם של מאות חקלאים נשואות היום לעבר איתן זאב, אבל לא פחות מכך- אלינו. הציבור הישראלי. אסור שחקלאי שהגן על חייו ועל חיי חבריו ייכנס לכלא. אם איתן ייכנס לכלא זו תהיה מכה מורלית לחקלאות במרחבי הגליל, יהודה ושומרון והנגב. אסור שהערבים שתקפו, ואחרים שאורבים לטרף מדי יום, יראו שהציבור הישראלי מפקיר את חלוציו.

הציבור הישראלי חייב להוכיח שהוא לא מפקיר את החקלאים בחזית.
הוא חייב להראות שהוא נותן גב למי שמגן על חייו.
-
אנחנו כאן בשביל איתן. בגלל הציונות, בגלל החיים, בגלל הצדק.
באמצעות הכסף שייאסף מהציבור הישראלי הרחב נגייס לאיתן את הייצוג המשפטי הטוב ביותר. נביא את המומחים הכי טובים בתחום. ניתן רשת ביטחון למשפחה של איתן. נראה להם שהם לא לבד- לא רק במילים אלא גם במעשים.
-
בואו תהיו חלק. תנו כתף. תנו תמיכה כספית שתאפשר את המשך המלחמה על החיים הנורמליים של איתן ומשפחתו. בואו תראו שעם ישראל לא מפקיר את מי שבחזית.


כי בסוף, כולנו איתן זאב.
צור קשר

שלחו