הזדהה באמצעות

פייסבוק
גוגל
השאר ללא שם

127

קרן שיבת ציון מתגייסת למאמץ הלאומי

אירועי ה-7 באוקטובר 2023, זעזעו את האומה שלנו עד ליבה. חדירת המחבלים ימ"ש מרצועת עזה ליישובי העוטף השלווים הותירה אותנו בהלם ואבל.

בתגובה מדינת ישראל הכריזה מלחמה וכולנו כאחד עומדים מאוחדים נגד האיום הזה ויודעים שעל אף המחיר הכבד אנחנו חייבים לנצח- ובע"ה ננצח!

בימי שגרה קרן שיבת ציון התמקדה בעיקר בסיוע כלכלי למשפחות ובטיפוח צמיחה קהילתית, אך בעקבות האירועים הטרגיים הללו, התקבלו פניות בבקשה לסיוע מידי בתחומים הקריטיים הבאים:

סיוע כספי למשפחות נזקקות ולנפגעי המלחמה.

לאור המצב שיבת ציון הקימה קרן ייעודית למתן סיוע כספי למשפחות שנפגעו באופן ישיר מהמלחמה, וכן סיוע לשכבות החלשות הזקוקות כעת לסיוע יותר מתמיד.

הקרן תסייע לנפגעי טרור ונפגעי מלחמה כגון תושבים ניצולי התופת שאיבדו את בתיהם עקב המלחמה או נאלצו לפנות את מקום מושבם, ביניהם רבים המתמודדים עם טראומה, שכול ואובדן.

בנוסף, הקרן תעניק תמיכה למשפחות שהכנסתן נפגעה בעקבות המלחמה, משפחות שזקוקות לדיור חלופי וציוד בסיסי.
כל משפחה תקבל סיוע ממוצע של כ3,000 שקלים, ומטרתנו לסייע ל-500 משפחות עד ה-1 בינואר 2024, בסכום כולל של 1.5 מיליון שקלים.

תמיכתכם חשובה ביותר ליצירת שינוי מידי ומוחשי בחיי התושבים באזורי הסכנה.


רכישת אמצעי בטחון ועזרה ראשונה ליישובים.

קרן שיבת ציון תממן אמצעי בטחון וציוד עזרה ראשונה אשר יסייע לכוחות הבטחון, החילוץ וההצלה במתן עזרה ראשונית במקרי חירום.
עד כה גייסנו יותר מ2.5 מיליון למטרה זו עבור כ-70 ישובים ואנו ממשיכים לגייס!

תושבי קהילות אלה משמשים כחיץ בין תושבי ישראל לתושבי הגדה וחבל עזה וזקוקים בדחיפות לאמצעי אבטחה כגון מצלמות תרמיות, רחפנים, אמרל"ים, גנרטורים, ערכות עזרה ראשונה, ולציוד חירום נוסף.


העלות הכוללת של פרויקט זה נאמדת בכ-3.5 מיליון שקלים, כאשר כל יישוב זקוק בממוצע לערכת ציוד בסיסית בשווי של כ-50,000 שקלים.

כחלק מהתגייסות הקרן למאמץ הלאומי החלטנו לקחת על עצמנו את כל עליות הגיוס והתפעול כך שכל שקל שיתרם עבור מטרות אלה יועבר במלואו למשפחות הנזקקים ולרכישת ציוד עבור צוותי החירום ביישובים.

תרומתכם בכל סכום תשמש קרן של תקווה וחוסן עבור התושבים בזמנים קשים אלה.

תודה רבה!shivatzion.co.il

facebook

instagram

youtube

צור קשר ותקנון

שלחו